• Příprava pozemku

  Před započetím realizace je nutné provést důkladné odplevelení celého pozemku postřikem ze sortimentu totálních herbicidů. Postřiky Vám samozřejmě provedou naši proškolení pracovníci.

  Terénní úpravy

  Při zahájení realizace je nutné provést hrubé terénní úpravy pozemku, takzvanou modulaci terénu. Celková výška terénu se může navýšit o finální vrstvu zahradnického substrátu, podle kvality vrstvy ornice a podle toho, bude-li na daném místě trávník či záhon s výsadbou. Součástí terénních úprav je příprava a modulace záhonů a vyhloubení případných jezírek.

  Příprava záhonů

  Zákazník si může vybrat zda budou záhony zamulčovány kůrou, nebo pak dále různými druhy kačírků a kamene z hlediska estetiky.

  Výsadba rostlin

  Výsadba je cílená tak, aby se rostliny co nejrychleji spojily v porost a během dvou až pěti let vytvořily zapojené skupiny. Rostliny sázíme dle návrhu – projektu, který Vám naše firma zhotoví zdarma.

  Založení trávníku

  Trávníky zakládáme dvěma způsoby – výsevem kvalitního travního osiva, nebo stále oblíbenější metodou pokládkou travních koberců

  Nově vysetý trávník potřebuje při klíčení osiva stálou vlhkost, jinak dojde ke ztrátě klíčivosti – pokud počasí nepřeje, je nezbytné zajistit zalévání.

  Druhou možností je pokládka travního koberce. Výhodou takto založeného trávníku spočívá v tom, že je možné jej po několika dnech plně používat.

  Naše firma Vám ráda provede následné zahradnické práce včetně správného zapěstování všeho rostlinného materiálu a zvelebení travní plochy.

  Na veškerý vysazený rostlinný materiál 3 roky záruka!